आईफोनको रुख बजारमा (भिडियो सहित)

बागलुङ, ११ फागुन– बिदेशमा रहेर पनि नेपाली गित संगितको क्षेत्रमा कलम चलाउँदै आएका बागलुङे सर्जक प्रेम सापकोटा सोनुको पछिल्लो गिति एल्वम सार्वजनिक भएको छ । बिदेशमा रहेका आफन्तहरुवाट नेपालीले गर्ने आसाको बिषय र बिदेशका दुख समेटेर बनाईएको गिती एल्वम आईफोनको रुख युट्युव च्यानल मार्फत सार्बजनिक भएको हो । सापकोटाको लय शव्द र स्वर रहेको गिती एलवमलाई मुकुन्द न्यौपानेले बजारमा ल्याएका हुन् । जापान जस्तो देशमा जाँदा साथ साथिभाई र घरपरिवारको आशा बढ्ने तर सोचेको जस्तो कमाई नहुँदा भोग्नु परेको पिडाको बिषयलाई लिएर गितका शव्दहरु चयन गरिएको छ । गितको म्युजिक भिडियो समेत निकै मार्मिक र आँखा रसाउने खालको बनेको सर्जक सापकोटाले बताए ।
म्युजिक भिडियोको निर्देशन समेत आँफै गरेका सापकोटाले यो भन्दा पहिला पनि कयौं सफल गितहरु बजारमा ल्याएका थिए । प्रदेशीका पिडा र बेदनाका अलामा मायाँ प्रेम र समसामयीक बिषयमा गित तयार गर्दै आएका सापकोटाको सिर्जना रहेको पछिल्लो गित आईफोनको रुख बजारमा आएको एक सातामानै युट्युव मार्फत निकै लोकप्रिय बनेको छ । गीतको म्युजिक भिडियो संगम प्रकाश कँडेलले खिचेका हुन् भने रमित वली ले सम्पादन गरेका छन् । कामना म्युजिक प्रा. लि. ले बजार ब्यबस्थापन गरेको गीतमा मुकुन्द न्यौपाने र सुबिना न्यौपाने लगायत लगायतले अभिनय गरेका छन् ।

शुक्रबार, फाल्गुन ११, २०७४ मा प्रकाशित

सम्बन्धित सामाग्री